1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg
Zatím nepíšu nic.
Sleduji seriál: Supernatural season 12
_____________________
Čtu knihu:
_____________________
Poslouchám hudbu: Good Charlotte, Simple Plan
_____________________
Facebook: Dorian Harst - aktivní
_____________________
Instagram: dorian_harst - aktivní

Seth et Holth - andělé z jiné dimenze

Seth et Holth - andělé z jiné dimenze - obrázek

Seth et Holth - andělé z jiné dimenze - obrázek

SETH ET HOLTH (Seth a Holth) - film (video)

...znáte Setha a Holtha? Pokud ne, můžete je poznat...
Seth et Holth je krátký japonský snímek na motivy hideho (Hideto Macumoto) povídky...
... mám ten film rád/a i když pro mne bylo těžké jej pochopit a stále si nemyslím, že bych mu plně porozuměl/a... můžete to zkusit a rozhodně nevypínejte v polovině ani dřív!
Nikdo
BEZ TOHOTO - NEDÍVAT! aneb o čem to vlastně je:
Povídka vypráví příběh dvou andělů, Setha (hide) a Holtha (Tusk), kteří žijí ve sféře Athum, zcela mimo reálný svět. Komunikují spolu pomocí své krve, milují se olizováním očí, chutnají své slzy. Ale zatouží po jiném životě, po životě na Zemi. Začínají mít otázky, jsou zvědaví a Athum jim nedokáže na vše odpovědět. Proto je pošle na Zem, do skutečného světa, plného zla a nepochopení.
Seth a Holth jsou vyplašení, vše je pro ně nové, nikdo jim nerozumí a oni nechápou tenhle svět. Bojí se, lidé je pronásledují a oni se ukryjí v kostele (kde nastane ta krásná scéna)...
Nakonec je ale lidé chytí a rituálně obětují. To se ale Athum slituje a povolá je zpět do jejího lůna, do sféry, kde se zrodili. Avšak Seth a Holth už nebyli stejní, Země je poznamenala, stále se ptali, stále nechápali, měli příliš mnoho otázek... a tak se nakonec Athum vrátila zpět do nicoty.
Jsou k tomu titulky v japonštině, které vám stejně k ničemu nebudou, důležité je znát příběh. Jsou tam opravdu některé krásné scény, třeba hned na začátku s okem a jazykem, nebo již zmiňovaný kostel. Určitě ale vnímejte i hudbu ve filmu. Je to hodně o prožitku, o pocitech, o vlastním vnímání a každý by si z toho měl odnést to své. Nevzdávejte to a sejdeme se na konci.

Seth - hide (X Japan)
Holth - Tusk ( Zi:Kill)

upozornění: nechte video nejprve načíst!

 
07.08.2012 22:15:52
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one