1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg
Zatím nepíšu nic.
Sleduji seriál: Supernatural season 12
_____________________
Čtu knihu:
_____________________
Poslouchám hudbu: Good Charlotte, Simple Plan
_____________________
Facebook: Dorian Harst - aktivní
_____________________
Instagram: dorian_harst - aktivní

Seth et Holth - andělé z jiné dimenze - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7573"
Vidím, že 3 roky tu nikto nič nepísal, ale práve som to dopozerala a tak...prečo sa nepodeliť s dojmami. :) Neodvažujem sa hovoriť, že by som vedela o čom to je a už vôbec nie bez titulkov. Popis príbehu na Wikipédii mi nejak nesedí s tým, čo som videla, chýba mi tam vysvetlenie prečo to násilie z ich strany. Je to ich prirodzenosť? Alebo je to kopírovanie správania sa ľudí?
Aa, toto bude odveci, ale po scéne s útokom na tú ženu mi napadlo, že hide sa nezaprel. :D Minimálne po klipoch k "Dice" a "Genkai Haretsu" je mi jeho vizuálny jazyk jasný. Text k "Sadistic desire" už asi ani nemá zmysel spomínať. Fascinuje ma jeho priamosť a otvorenosť v tvorbe a vážne by som chcela vedieť, či je za tým niečo viac ako sa na prvý pohľad zdá.
Inak, po scéne v kostole budem samozrejme potrebovať studenú sprchu. ;)
jinak ten akt - vyjmutí oka boha (asi to byl bůh) - to byl ten proces navrácení do nicoty? ja to moc nepochopila :D
zkouknuto... mam z toho rozpoluplne pocity.. a kdybys nevysvětlila děj, tak to vůbec nepochopím a bez toho bych to zavrhla x) jen z toho konce jsem smutná... i když, na konci byli zas na zemi.. tak nevim :X každopádně lidi, za toco tam udělali zavrhuju (ale vypadalo to že v tomhle případě to jsou nějací fanatici a buhvi co si davaj na "posilnenou" asi melu blbosti :D ja vím i normální lidi se takhle chovali - upalování čarodějnic, a nejen tam, určitě se takováhle zvěrstva dělají pořád :X ; jen na to pomyslim a je mi z toho blbě |-(
Há... on to někdo viděl! Bezva! ;) No já z toho na poprvé měl/a hodně smíšené pocity a spíš mne to nechytlo, než naopak, ale když se nad tím člověk zamyslí, tak zjistí, že je to více, než jen krátký experimentáální film :) Věř, že na Setha a Holtha si ještě vzpomeneš :) a těší mne, že jsi to viděla a není to tu zbytečně :) Ano, pravda, lidé jsou = *následuje výklad o mém zhnusení nad lidským plemenem*, takže vím, nač narážíš. Je ale fajn, že jsi to dokoukala do konce :)
Něco takového jsem viděla poprvé a nejvíc mě vzal ten konec kdy je upálili a když je dostala zpátky tak ten strach nebo to bylo šílenství z toho co zažili, opravdu jsem se musela přemluvit abych se dodivalá bylo mi z toho smutno co my lidé dokážeme odsoudíme to co neznáme
katka
10.07.2016 03:02:51
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one