1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg
something_restful_about_death_by_mala_lesbia-d69bm5h.jpg
Také milujete ten pocit, vytáhnout z báglu svůj oblíbený titul a začíst se? Kdekoliv... ve vlaku, na zastávce, při čekání u zubaře, nebo jen doma v pelechu...
Vybrali jste tu vaši oblíbenou, milovanou povídku a chtěli byste ji na papíře? Mít to v ruce, držet to a už nikdy nepustit?
Jasně, můžete si to vytisknout sami. Ale od Dorian dostanete podpis a na pokud budete chtít - na přání vám nakreslím i úvodní stranu k dané povídce. Krom toho - stále si střežím autorská práva a tu na blogu to není opravené ani naformátované :/ U sebe to mám ;)
O co tedy vlastně jde?
Nabízím tištění mých povídek a zaslání na vaši adresu.
Bohužel, nic není zadarmo, tisknu v internetové kavárně. 3kč za stranu + poštovné.
Pokud se mi ozvete, že chcete tu a tu povídku, napíšu vám, kolik má stran a na kolik by vás takové čtení vyšlo. Pokud ovšem nechcete rozsáhlou kapitolovku, nemusíte se bát závratných částek. ;) Zasílám v bublinkové fólii A4 v deskách.
!Nepíšu povídky na přání a neposílám! - Tisknu pouze ty, co už tu jsou vydané :)
Díky...

Kontakt: Ituriel@email.cz
Přání - obrázek

Přání - obrázek

V sekci "přání" máte možnost si - po předchozím uvážení - požádat o povídku s Vaším námětem, oblíbeným párem, jakýmkoliv tématem, které Vás zajímá, nebo Vám chybí na poli shonen-ai/yaoi...
Nápad i pár může být Váš originální, nebo z anime Naruto.

Samozřejmě očekávám, že to bude opravdu žádané, neb nehodlám psát povídku jen tak z něčího chvilkového rozmaru...
Jinak jsem přístupný/á všemu, může to být i komedie, hard, nebo i naprosté zvrácenosti v kterých se mimochodem vyžívám... Budu se snažit vyhovět Vašim požadavkům, pokud to bude možné, ale rád/a si děj upravuji jak se to hodí mně.
Vaše - přání- vkládejte do komentářů pod tento článek...^^UZAVŘENO!
 
Děkuji
Spolupráce - obrázek

Spolupráce - obrázek

Drazí čtenáři a spisovatelé....
Z moci mi svěřené * a tak dále a tak dále a tak dále...*
Zkrátka bych Vám chtěl/a nabídnout možnost jakékoli spolupráce s mou osobou. Týká se to především textů (povídek, kapilolovek, úvah, básní....) ale i kreseb (potrétů, krajinek, zátiší,fan artů, čehokoliv!....).

Mám namysli spolupráci jakéhokoli druhu, tudíš nabízím zveřejňění, nebo i postupné zveřejňování Vašich prací na svém blogu (pod Vaším jménem - pochopitelně), nebo jakoukoli pomoc, co se týká vedení blogu, návrhů a inspirace. Nebráním se ani společnému napsání povídky, (jednorázové nebo i kapitolovky - jakéhokoli žánru) vše je možné, proč ne. Budu moc rád/a, když se ozvete. Co se týče psaní, moc rád/a poradím, pomohu atd., i když se nepovažuji za více, než  "docela dobrého" autora.

Přidávám zde kontakt na email, kam se mi můžete hlásit s případnými návrhy. Samozřejmě vše prodiskutujeme, abychom došli ke vzájemné spokojenosti.  V žádném případě nikomu texty "NEKRADU!" a chci tak předejít případném nedorozumění.
Děkuji.

E-mail: Ituriel@email.cz

UZAVŘENO!

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one