1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg
Povídku už dále psát NEBUDU!

*KONEC*
Chyť mě za ruku: 3 - obrázek

Chyť mě za ruku: 3 - obrázek

Přidávám už v pořadí třetí díl pro ty, co to čtou a komentují... Vy, kteří čtete a nezanecháte koment, Gackt s vámi, protože jestli si vás najdu... grrrrr.. trochu mne to, pravda, mrzí....
K povídce: Stejně tam není to, co chci, aby tam bylo, ale nevadí. Dostáváme se už k těm intimnějším věcem, těšte se. Je to dlouhé a tak 12+. Po čertech doufám, že někdo takový (12) můj blog nenavštěvuje ;)
Také by mne zajímalo, co se vám na povídce líbí, co byste tam chtěli a tak...
Děkuji...

Chyť mě za ruku 2/3 - obrázek

Chyť mě za ruku 2/3 - obrázek

Zdravím,
nakonec jsem se rozhodl/a tuhle povídku rozdělit na  - neurčito. Vidím, že to čtete a popravdě mám ještě mnoho nápadů, kterými povídku zpestřit, takže kdo ví, na kolik se vyšplháme. Doufám, že se druhý díl bude líbit, je takový... no, docela depresivní.
Jinak děkuji, že komentujete. Podle komentů poznám, že je o povídku zájem, takže se nebudu zlobit, když mi dál sdělíte své názory. Děkuji...

PAIRING: ITACHI /
NARUTO
Chyť mě za ruku... - obrázek

Chyť mě za ruku... - obrázek

Povídka věnovaná Eleanor, která si řekla o pairing...
Strašně moc mě bavila, vyhrál/a jsem si s dialogy i celkově s příběhem. Nadchl mě Itachiho charakter a dobře se mi s ním pracovalo. Také je to 11 stran napsaných za dva dny, což je u mé dlouhodobější lenosti celkem zázrak. Je to zasazené do reálného světa a je docela jisté, že to bude mít pokračování, ještě mám pár nápadů, ale to záleží na vás, zda bude žádané.
Přeji příjemné čtení ^^ užijte si to...

PAIRING: ITACHI / NARUTO
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one