1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg

A tak jsme na konci... smějte se! - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6072"
Víš co? Chováš se sobecky a povýšeně. Myslíš si, že protože nedostáváš dost komentářů, tak si ostatní tvou božskou tvorbu nezaslouží. A přitom talent máš, jenže pořád to není úplně skvělé. O gramatice/pravopisu teď nemluvím, jen čistě o slohu. Povídky, které jsem četla se hodně lišily a třeba taková 'Tobiho tvář panenky' mi přišla příliš uspěchaná, používala až moc zdrobnělin, nicméně byla vtipná. A potom třeba 'Zlo ve mně... zlo v nás!'. To zase mělo tu úžasnou autentičnost, kterou jsi získala vulgárním a nespisovným jazykem Shizua, a tak bylo snazší nějaké menší chyby ignorovat.
Pokud chceš skončit, skonči, pokud ti připadá, že to nemá cenu, fajn. Ale výrazy jako 'protože si to nezasloužíte' působí dojmem malého rozmazleného fracka. Co k tomu říct? Máš víc, než si zasloužíš. Hromadu fanoušků, kteří tě podporují (a mě dost možná teď ukamenují) a tolik komentů, o kterých si může většina z nás pouze nechat zdát.
Dále 'zákaz uchovávání díla i pro osobní potřeby'.... To jako vážně? Takže pokud si někdo vytiskl tvou povídku a schoval do knihovničky, tak na to nemá právo a je to prostě nefér vůči tobě? A co s ní pak mají ti lidé dělat? Spálit ji?
Zase - na komentáře si nestěžuj, to mi leze na nervy. Znám mnoho talentovanějších lidí, kteří mají obyčejný blog na blog.cz a spokojí se jen s tou trochou konstruktivní kritiky.
Ale nesnažím se tu urazit tvou tvorbu, spíše tvůj přístup ke věci.
Přeji ti hodně štěstí ve psaní a životě
A neber si mě moc k srdci, jen vyjadřuji svůj názor, stejně jako ty ten svůj.
ahhh jo, zas ten stav kdy hlavou mi prolítávají myšlenky ale žádná z nich tam není tak dlouho abych ji mohla nějak smysluplně zformulovat. takže prostě budu reagovat a snad to nebude tak rozházené, aby to aspon trochu dávalo smysl.
Říkáš, že minulý rok byl posledním rokem Nikoho a že zemřel? Já si spís myslílm, že minulý rok byl posledním rokem kdy Nikdo byl jakási kukla a od tohoto roku kdy se vylíhl začne být motýlem, rozevře svá křídla a vzlétne. (ježiš a hned jsem si vzpomněla na pokemony - Caterpie :D ) Doufám, že o tobě (když už bude blog smazán, za což se modlím aby ne a já veselem i smutně mohla pročítat tvé úžasné dílo) uslyším jako o autorce :)
To ma naozaj moc mrzí... NO Porn bolo úžasné, ako aj ostatné tvoje poviedky.. som naozaj smutná, že končíš, tvoje poviedky som naozaj zbožňovala a budem zbožňovať... je to tvoje rozhodnutie a chápem to, je mi to nesmierne moc ľúto.. ďakujem ti za všetku tvoju prácu, vždy si ju rada prečítam znova a znova.. tak teda, prajem ti veľa šťastia do budúcna :-) Dovidenia, Dasty-sama :-)
Ume: nech mi tu email. Uložím si ho a smažu... nebude to hned, ale slibuji, že jednou Ti tu povídku pošlu ;) Díky
Jak jsi psala, nebudu tě přemlouvat, neboť já sama to nemám ráda. Je mi to líto... že končíš. Ale chápu. Snažíš se ze všech sil a nedostane se ti odezvy. To potom naděje umírají. Ale jsou i tací, kteří se snaží dál, a doufají, že se jim ta trpělivost a zápal do práce jednou vyplatí. Víš, je to opravdu škoda, protože ty máš talent a už teď mnoho fanoušků, kteří tvoji práci čtou velmi rádi. Bohužel ale nevím, jestli tíhmle zklameš víc je anebo sebe. Každopádně piš dál :), i kdyby to mělo být jen doma pro sebe. Znám člověka, který taky takhle jednou skončil, ale přestal psát úplně a teď už to prostě nejde... tím se s ním samozřejmě nechci srovnávat, jen říkám, co se stalo.

Asi budu sobecká, ale... opravdu doufám, že se jednou dočkám té povídky na přání. Nechci ji jen z rozmaru.. byla by totiž od autorky, které si velmi vážím. ale to je na tobě, nebudu tě přece přemlouvat. :))

A až vydáš knihu, určitě si ji koupím.

Zodpovím tvou otázku: bylo nám tu s tebou dobře a ještě bude. ;) sama říkáš, že přece neumíráš. :)
Děkuji všem :) ale ještě vážně neumírám a nemám to v plánu ani v blízké době, takže neplačte a nesmutněte - to můžete až bude po mně. Kdo samozřejmě chce, může se mnou být v kontaktu přes můj FB, který mám uvedený v kontaktu.

A nemusí vám to být líto, či tak... tuším, že mne ještě čeká něco neobyčejného a to, co se ted děje, se tak má dít. Beru to jako zkušennost, jako etapu ve svém životě, kdy jsem poznal/a mnoho lidí, kteří mi řekli, že za něco stojím a to mne posunulo vpřed. ení proto důvod se myslím nějak loučit, nebo slzet... cožpak vám tu se mnou nebylo dobře? Tak se z toho těšte a vždy si na něco ode mne můžete vzpomenout a pousmát se. Máte můj dík..

P.Sa ještě si počkejte, než dopíšu Ve stínu mocných, protože jestli se loučíte už teď a pak to ikdo nebude číst, tak vás uškrtím XD
Takže taky bych se s tebou nějak inteligentně chtěla rozloučit snad ne na vždycky. Doufám,že vydáš knížku a já už se vidím jak si ji s červenajícím obličejem kupiji.(myslím si ,že budu rudá jak rajče zvlášt jestli prodavač bude chlap =).Naučila jsem se na tvoje povídky chodit jak na drogu a tak to bude asi dost tvrdá odvykačka, snad to přežiju. Myslím si ,že jsem se taky z tvých povídek naučila pár důležitých věcí prostě někdy jsem si tý hlubší myšlenky všimla a naučila jsem se tolerovat a uznávat lásku v jakékoli podobě asi díky tobě. Jen prosím piš dál a tý tvý knížce nedávej nějak moc odvážnej obal jinak bych si jí nemohla koupit sama a musela bych někoho ukecat ,aby mi ji koupil. =)díky za vše All-iceSny se mění v zapomění

už mi zbývá jenom snění

temnota už si mě vzala

duši jsem ji zaprodalaprosim nezapoměn na dny světla

kdy nám po tváři slza tekla

ted už nám jich teče mnoho

pro koho?? no pro NikohoPS: mělo to být povzbudivý ,ale něja z toho vyšel celkem deprimující text tak promin a jednou nám odpust

sdsssssssssssssssssssddf
Das!

Už jsme si spolu vyměnily názory na fb a doufám, že sis přečetla i tu poslední zprávu. Takže nemám co dodat, protože to nejdůležitější z té hromady slov, které bych Ti ráda řekla, již zazněla. Stále se jen opakuji, mrzí mě to stejně tak, jako lidi, kteří zde svůj názor zanechali a já s Tebou soucítím, ale v jednom Ti tu musím odpovědět. NIKDY! Nikdy neříkej, že pomalu zemřeš a lidé na Tebe zapomenou, protže i kdyby jen jeden člověk, což samozřejmě není! Tak jen kvůli tomu je dobré vzpomínat. Ano, jedna etapa je za Tebou, i když skončila spádem do temnot, ale to Ti dává další a další příležitosti, jak začít! Věřím v Tebe, věřím v Tvé texty a věřím v Tvé názory! Zapamatuj si to a hlavně, nezapomínej na to, co a jak se stalo, ale ani se tím netrap! Můžeš to pro mě udělat? Jdi dál, máš svou hrdost a Ty se Světem nebudeš jen tak protloukat, jako někteří, ale budeš pyšně nést své jméno na svých knihách, které vydáš! Já Ti věřím a vím, že se toho jednou dočkám a budu jedna z prvních, které si Tvé knihy přečtou! Takže, je načase ukončit mou spověď, jelikož už přes slzy nevidím na klávesnici. :') Zbývá mi jen se usmát a dál doufat, že se jednou setkáme...

- MakiLayla
Maki
10.04.2013 20:43:58
Dorian Harst
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one