1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg

Chlapecká prostituce - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2407"
jedno z mnoha (bohužel) videí, životních příběhů atd. kdy jsem rada za to, co mám. Střecha nad hlavou, teplá postel, jídlo několikrát denně a v neposlední řadě z těch nejdůležitějších věcí "zázemí" (takhle označují u nás ve škole koupelnu se záchodem x) ). Jsem velice citlivý člověk a hlavě jsem empatická takže jediný co dokážu na tohle říct je to, že nevím co bych dělala na jejich místě. Je mi z toho do breku neboť tohle a spoustu dalších a horších věcí se děje na celém světě a jediný co většina lidí (musim se udat, že já také) dělá je to, že přehlížejí, říkají si, že se jich to netýká atd. Proto doufám, že v budoucnu budu schopná někomu pomoct, ať už jen podáním ruky na zvednutí ze země.
Noctu: Tu knihu si chci koupit už asi dva roky, ale jaksi jsem se k ní.. neto.. no.. XD.. nedostal/a. Je dobrá? Myslíš, že mi za to stojí? Za odkaz neděkuj, to je v pořádku :) Je dobré vědět, a nezůstat zaseknutý v nevědomosti, i když je sladká. Už tu povídku čtu.. jsem na konci. Stránky neznám, takhle sám/a si nevyhledávám, nemám na to příliš čas. Tobě děkuji za link :) Líbí se mi to :)
Nestretávam sa s touto témou po prvý raz. Vlani v lete som si konečne kúpila knihu, ktorú som dlho chcela: http://www.martinus.sk/?uItem=63695

Ale predsa len, je iné to čítať, a je iné počuť to z úst živého človeka. Viac... bolestivé. Ale aj tak som rada, že som to videla. Vo všeobecnosti sa "rada" vrhám do týchto vecí, pretože potom mám pocit, že zase viem viac aby som pochopila. Ďakujem za odkaz, inak by som sa o tomto nedozvedela:)

Mimochodom, už pár dní som sa s Tenou chcela podeliť o odkaz na túto=>

http://truhlicepokladu.blog.cz/rubrika/zpoved-hrisnika

skvelú autorku a v prvom rade túto kapitolovku. Nadväzuje síce na "Bratříčka" ktorý je tiež skvelý, ale toto je naozaj neskonalé:) Teda ak ju ešte nepoznáš:)
Když jsem to viděl/a, taky jsem netušil/a, jaký názor na to si mám udělat. Je to rozporuplné. Vě většině případů za to Ti lidé nemohou, chtějí jen přežít, v některých si to udělají sami. Spousta lidí, jako ty, si řekne, že se jich to netýká, není to pravda. Všech se to týká, i když nepřímo, tak týká. Ti lidé jsou venku, na ulici, chodí okolo nás, vidíme je a děláme si na to názor. Musí se nás to týkat, jinak bychom byli lhostejní ke všemu... ale jsem rád/a, že aspoň někdo to viděl. :) díky Ume :)
Vlastně jsem tím, když jsem řekla, že se mě to netýká, myslela to, že já nejsem v jejich situaci, nemusím dělat to co oni... špatně jsem to podala, nevadí :).

Stejně si ale myslím, že každý člověk má nějakou tu šanci, jen někdy neví, jak ji uchopit.
Nevím, co si o tom mám myslet. Asi bych měla být vděčná své rodině a radovat se, že se mě to netýká. Je to ale smutný..
25.01.2013 01:47:04
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one