1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg

Neživot, nevědomí, nic... - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3736"
Dasty: Ani kdyby ostatním šla pára z uší námahou, nikdy by nestvořili to, co Ty. Nikoho nevidíš? Ani mě ne? Jsem sice v dálce, známe se jen chvilku, ale už teď vím - i když to je nenormální - že mi na tobě záleží :)
Čítala som to už dávnejšie, a keď som začala písať komentár, uvedomila som si, že je celý o mne a o tom,, čo trápi mňa, tak som ho zmazala. Nerozveselilo by Ťa to, ani by ti to inak nepomohlo. Tak som sem nepísala nič, zato som Ti napísala komentáre k iným veciam a dúfala som, že Ťa to trocha rozptýli. Pretože všetky slová mi prišli ohrané, trápne.

A to, čo vieš, je možno vydreté, ale aj to chce čas, snahu, vášeň k tomu, čo robíš a usilovnosť, a to má teraz málokto, takže :)

Dúfam, že to čoskoro prejde, nielen preto, že sa teším na ďalšie poviedky...
Tvé komenty jsem samozřejmě četl/a a povětšinou na ně odpověděl/a :) Moc ti děkuji, ovšem, že to potěší, že je pro někoho moje práce prospěšná a někomu se líbí :) A věř, že chvála, se nikdy neomrzí :P Psaní je můj život, nikdy bych nechtěl/a přestat ^^ díky :)
Jsem "Nikdo" na cestě stát se Někým...

Já nechci, aby mi ostatní záviděli, neumím nic výjimečného, nemám talent, každý by dovedl to co já, kdyby se snažil a chtěl... je to dřině, ne o talentu :)

A mohu se dívat na všechny strany a vidím jen sebe... momentálně je to tak, ale doufám, že se to zlepší..

Ohromně si vážím Tvé podpory :)

Ty nejsi žádný "prach" ani "Nikdo" ! Podle mě si hodně nadaný a výjimečný člověk, komu by měli ostatní závidět! Bát se smrti? Kdo by se jí nebál, ale jak píšeš, odporovat se jí nedá .. Zkus se ještě jednou rozhlédnout okolo sebe, možná uvidíš někoho, kdo o tebe stojí ^_^
15.06.2012 00:08:35
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one