1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg

Obrazotvornosti na mém těle... - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2869"
No jo je to taková tvoje poznávačka :). Fakt kawai máš dobrý vkus. Pavouk a netopírek the best.
Anko: ano, netopýr je vlastní rukou, i když mu byl inspirací netopýr na kytarře Bylliho Martina, kytaristy z Good Charlotte, mé první velké rockové lásky XD a pak už to jelo ^^ tak ten pavouk je nový, takhle dobře vypadají všechna nová tetování, časem taky vybledne, jinak na pavouky máme stejný názor. Jsou to jediné reálné, čeho se bojím XD... Karikatura je trošku mimozemská, ale ani já se nepovažuji za tvora z tohoto světa a za člověka už vůbec ne. Neberu si to zle, neboj, každý má názor :) Ano, tetování je něco jako sdělení, jako vizitka, máš pravdu. :) Vše má smyl ^^
Ten netopýr je hezký, já nedokážu namalovat ani jabko pořádně XD, máš můj obdiv, že ses k tomu odvážila v sedmnácti s ještě k tomu vlastní rukou. Jinak ten pavouk se mi asi líbí nejvíc a to je nemám zrovna v lásce. Ta karikatura na můj vkus vypadá trochu jako mimozemšťan (není myšleno špatně), ale je na něm něco, jen kdybych věděla co zajímavého. Není tetování trochu jako zápisník a vizitka? Pokud je to myšleno vážně, tak na něco konkrétního ukazuje a má smysl, to se mi na nich líbí.
Ta fotka tu je. Musis rozkliknout pod odkazem nápis "zobrazit celé". Tedy mně to jde, ale někomu asi ne :/ i Noctu mi psala, že se ji to nezobrazuje. Nevím, zkusím s tím něco provést. Jinak máš pravdu, tetování by mělo by promyšlené předem. Já jsem tedy schopný/á se jeden den pro něco nadechnout a druhý den to mít na sobě, ale potom toho nelituji. Nemám rád/a, když jdou lidé do studia s tím, že chtějí kerku, ale neví jakou. To je demence, heh... Souhlas :)
Ten citát je naprosto skvělý.

Taky nemám ráda, když se lidi nechávají tetovat bez důvodně nebo v opilosti.. potom si nechávají tetování odstraňovat nebo ho skrývají. Ale když má člověk pro to tetování důvod, nebo má pro ně to tetování nějaký význam, tak to je jiná.. :-)

Zajímalo by mě, jak vypadá to tvoje největší tetování, protože tu jeho fotka není, nevím jestli se mi neukazuje nebo máš důvod ji sem nedávat. :)
17.08.2012 19:36:33
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one