1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg

2.6. 2012 Písmo z růžové pavučiny... - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4100"
Shien: To jsem si taky zprvu myslel/a, a doufal/a, že to byla nehoda... jiné vysvětlení pro mne neexistovalo. Ale jak se nad tím člověk zamýšlí a zkusí se vžít do hideho povahy, tak vidí souvislosti, k nimž byl slepý... Seth at Holth je úžasný snímek, je v něm více, než se může na první pohled zdát a někde v Athuum si myslím, že dřímala hideho duše... v tom krásném... zachoval se sobecky z naší strany.. z té jeho to byl jediný možná konec... toť můj názor.. a děkuji :)
mrzi me, ze jsem prave toto necetla v ten den... musim pripustit, ze jsem nikdy nechtela verit, ze to cele nebyla nahoda... ale realny svet je tak zakerny a pokud dobre vzpominam v Seth et Holth se take nenese dobre... jen doufam, ze hide-sama nasel svoji svobodu... a jestli se snad nekdy zachoval 'sobecky', tak to bylo prave pred 14-ti lety a par dny...
Rada jsem byla nápomocná :) Jinak moc pěkný blog fakt člověk si tu nádherně počte.
XD nejsi rejpavá, dobrý postřeh, mám problém, neb žiji v dojmu, že teď je šěstý měsíc, kdo ví, proč XD děkuji moc.. *stydí se* XD
Ehm nechci být rejpavá to vůbec, ale není jeho výročí 2.5 tudíž dnes? Protože tady všude je to jako 2.6. :) Jinak moc pěkně řečeno....Hide je legenda.
Ano, byl a je to stále Bůh.. Bohem bude, dokud budou hideisté, jež jej budou milovat... rebel, štěně, slaďoučký a drsný.. měl mnoho tváří, ale skutečný hide byl... kdo ví, kdo byl?

Děkuji, opravdu pro mne mnoho znamená, a chtěl by, aby ses usmívala :) Aby se celý svět usmíval... a vážně - opravdu mám růžové "hide" vlasy :P
Hideto byl Bůh... stále je a pro mě stále bude. Sice ho znám chvíli..asi dva roky, ale..co na tom záleží. Byl to rebel, kluk s růžovými vlasy. :)

Moc pěkně jsi to napsala. Vzbuzuje to emoce, úsměv, kdybych si to četla včera, tak bych možná plakala, ale dneska jsem nějakým způsobem vnitřně silná, a tak se jen usmívám.

Nemohla jsem si nevšimnout, opravdu máš růžové vlasy? :)

12.05.2012 01:35:54
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one