1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg
Fenomén: Jeffree Star - obrázek

Fenomén: Jeffree Star - obrázek

Možná ho znáte, možná ne...
Avšak já jsem na něj narazil/a náhodou celkem nedávno, neb se po těchto typech lidí nepídím...
Jeff je růžový a jak mne znáte, "co je růžové, to je hide".. ale teď nesouhlasím...
Tohle je Jeffree Star!

Jeffree Star: (pokud budete chtít více info, existují i české stránky a nebo je na angl. wikipedii) .. vezmu ho jen zběžně, co o něm vím a nezaručuji pravost informací.
Jeffree se narodil jako Jeffrey Lynn Steininger, 15 listopadu 1986 v Kalifornii v nějakém zapadákově, nevím kde. Není to jedno? Dětství měl přímo ukázkové = otec notorický alkoholik, kterého Jeff příliš nevídal a matka modelka. Už ve svém velmi brzkém dětství, si malý Jeff uvědomil svou homo orientaci (což si myslím, že není divu, s matkou na molu a otcem v lihu). Nicméně když se jeho matka jednou vrátila z práce a našla Jeffreyho s kornoutem zrmzliny, tak mu nevybíravě oznámila: "Jeffrey, Tvůj otec právě zemřel." A malý chlapec na to: "Okey, dostanu ještě zmrzlinu?" Je vidět, že vztah rodič a dítě příliš nefungoval. Také jsem vyčetl/a, že v dětství se drobného, výstředního Jeffreyho snažil uškrtit soused (z pro mne nepochopitelného důvodu), tak se Jeff začal dívat na svět skepticky, s jistou dávkou odporu a drzosti. Někde v té době se zrodil Jefree Star!
A tak Jeff vyrůstal jen s matkou, která také příliš nebyla doma a co má také dítko dělat, když se nudí, že? No tak se chlapec už v prvním ročníku základky zamiloval do světa módy, šminek, a dámského prádla. Zkoušel, experimentoval, zjišťoval, že je mu to blízké, že je to ON. Tak mu jeho drahá maminka, co měla pochopení pro Jeffreyho vášeň k líčení dovolila chodit si do školy s makeupem a dámskými doplňky. Z počátku si Jeff barvil vlasy na modro, což v kontrastu s jeho dívčím vzhledem vzbuzovalo pozornost nejen ve škole, tak i mimo ni. Chlapce tento zájem okolí o něj fascinoval, chtěl tedy víc. Začal navštěvovat noční kluby (samozřejmé své orientace) a sám přiznává: "Každý se mnou chtěl spát!" Nedivím se. Jeffrey se oddával sexu, miloval sex, žil sexem a na internetu existoval pod přezdívkou "CUNT" - Kunda :)
Získával ohromné množství fanoušků, fotil se, předváděl se, znal se s celebritami - ano přestěhoval se do L.A. a L.A. ho chtělo! Začal pracovat jako maskér herců pro porno filmy s tematikou (emo, gothic, sweet) a od porna přešel rovnou k líčení celebrit, kde se uchytil. Avšak dnes sám říká, že celebrity jsou tak upovídané, že se tam nedalo vydržet. Své jméno už ale měl, proto se rozhodl investovat čas hlavně sám do sebe. A tak se nám dítě - v té době už krásný mladý muž - začalo vybarvovat. Zkoušel blond, oranžovou, ale zamiloval se do - růžové! Ano, jeho růžová je vážně růžová a je v ní neskutečně sexy. (barví tak i své dva psi) XD
Také se dal na tetování, což je přiznejme si, závislost a dnes je tuším pokérovaný skoro celý. Přátelí se též se známou tatérkou Kan Von D, s níž má mnoho fotek a která dělala dost práce na jeho těle. Na zádech má Spice Girls. Jo, Jeffrey je především hudebník, produkuje vlastní hudbu (která se mi nelíbí, neposlouchám, poslouchat nebudu, ale najdete na youtube) a spolupracuje s Akonem, známou hudební hvězdou. Nevím, co bych ještě řekl/a, je to model, rád se ukazuje, zbožňuje drahé módní značky, boty na vysokém podpatku a dámské oblečení. Já osobně ho spíše můžu jako muže. Jako žena je sice také krásný, umí vypadat kako přenádherná princezna, ale jakmile má fotku s odhaleným plochým hrudníkem, je to bomba! Jako chlap má mnohé do sebe :) Je to rozkošná, pink coura, že? Nevadí mu, když je focen jak se jeden večer líbá s tím, druhý zase s jiným klukem... Těžko soudit, zda má ten chlapec mozek, ovšem nás nezajímá mozek, jde nám o vzhled *a taky představu, jak to do sebe nechává dělat XD* . V mnohém se dá považovat za umělce, posuďte sami.
Přidávám sem několik fotek Jeffreeho, určitě si ho přidejte na FB, tam je tenhle růžový skvost v celé své kráse... a co vy? Co si o něm myslíte?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.06.2012 14:30:14
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one