1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg

Spánek na klávesnici... O.o

Spánek na klávesnici... O.o - obrázek

Spánek na klávesnici... O.o - obrázek

18. 3. 2012 ... stejně bude konec světa, nebudeme se rozčilovat, ne? XD
Jak to vypadá z povídkami?
Co se píše, nepíše, napíše, smaže...a také, jak jste na mne zlí :( *smutní*
Né, nebojte... tak jen čtěte dál a dozvíte se ;)
Nikdo

Zdravím…

My král, jsme se rozhodly, že vás informujeme o událostech současných a budoucích. Je na snadě, co se bude dít a o čem rozhodnu, co se bude dít v mém politováníhodném stavu, kdy mne drží při životě jen solární energie paprsků slunce a vidina blížícího se tetování a odjezdu na Animefest.  Mimochodem – budete tam někdo? Že bych to skloubil/a  s takovým mini srazíkem čtenářů, který jsem měl/a tak trochu v plánu uspořádat, či se o to alespoň pokusit v květnu. Tak by mne zajímalo, zda se tam někdo ukážete, mohli bychom na sebe nevědomky narazit a to by mne mrzelo..

Jak jsem na tom s povídkami… no, bídně.

NO Porn: je rozepsaný, kdo ví, kdy bude… snad brzy.

Chyť mě za ruku: mám napsaných 5 stran a teprve teď se dostáváme k zápletce, takže počítejte s tím, že to nějakou dobu potrvá, protože teď je pro mě těžké psát přes týden. Kéž bych vám mohl/a slíbit, že to bude do konce března, ale nemůžu. Slíbím vám tedy, že se budu alespoň snažit.

S dalšími povídkami je to zlé. Mám několik nápadů na jednorázovou, ovšem, když přijdu v sedm večer z práce, utahaný/á, jako kotě, tak věřte, že se mi nic plodit nechce a už se vidím v pelechu. Minimálně do konce dubna to asi bude špatné s vydáváním, to mám pracovní smlouvu, ale ono jde spíše o to, že si musím zvyknout zase pracovat. Za ty čtyři měsíce doma jsem vážně zlenivěl/a a je to znát. Snad se to zlepší časem, uvidíme…

Trošku mi je líto, že kašlete, na „Okamžiky“ pod rubrikou – Jiné povídky. Buď se vám to skutečně tak nelíbí, protože v to je minimum děje, nebo nechcete komentovat, či máte pocit, že je to příliš osobní. Není to příliš osobní! Kdyby bylo, nedávám to sem a možná ty texty jsou lepší, než kdejaký poblázněný Naruto.  Ach, abych se dostal/a k problému: Nemám rád/a nezdvořilost a naléhání. Pokud se na něco těšíte, mám z toho radost, ale ptát se mě „kdy už to konečně bude“, tak to bych vraždil/a. Někteří z vás, co píšete, víte, jak je těžké čtenáře uspokojit a napsat text, který by se líbil jim i vám samotným, ovšem když není čas, to se nedá nic dělat a já věřím, že vás to štve. Mě taky! Já vám chci dělat radost a psát, protože vím, že to oceníte, ale buďte prosím ohleduplní. Vždycky vše nejde tak, jak si člověk naplánuje. Já píšu, protože mne to baví, nic z toho, krom vaší cenné podpory a chvály nemám. Neuživí mne to, nikdo mi za to neplatí, takže opravdu pracovat musím. Snad mne pochopíte a pokud mi dáte čas, určitě se dočkáte všeho, na co netrpělivě čekáte. Děkuji vám.

Chci ještě vyjádřit ohromný dík všem za komentáře k povídkám, na které jen stěží stíhám odpovídat. Jmenovitě čtenářce: Makilayla, která mám pocit mi okomentovala většinu yaoiek, také Nocturně, alexaklee… zkrátka vás asi bude povícero. Jste úžasní a já si toho nesmírně vážím.

Co se týče SOUTĚŽE!.. zklamali jste mne, moji drazí…

Čekal/a jsem opravdu větší účast, dva jsou přihlášení a jednu soutěžní povídku mám vydanou. Za oba přihlášené jsem rád/a a mám k nim už teď úctu z důvodu, že se nebojí ať jsou na tom s psaním jakkoliv a prostě do toho jdou. Proč by ne, vždyť to bude fajn, pročítat si povídky jiných autorů, klidně přidat i vlastní komentář, což může každý z vás a pak dostanete rozumné – mé vlastní posouzení. Bude to suběktivní, nepovažuji se za extra dobrého autora, ovšem snažím se. Každý jsme nějak začínal, ne? I já, když se dnes pozastavím za svými prvotinami mám občas tendenci se pousmát a říct si „Jak jsem to mohl/a napsat?“ Ale je to tak… nestydím se za to. Mám vlastní spisovatelský vzor, který mám tu čest, že znám osobně a jen díky němu jsem se do toho tenkrát vložil/a naplno i když před tím, jsem už něco málo za sebou měl/a. Proto to zkouším znovu a vyzívám vás, abyste to nevzdávali. Nikdo nebude první a nikdo nebude poslední, takhle já nehraju. Pro mě je vítěz ten, kdo sebere odvahu, přihlásí se, napíše text a pošle ho… Může to být stránka, dvě tři, deset.. na jak se cítíte, ale každopádně nemáte co ztratit, tak o tom popřemýšlejte. !Byla by to škoda, možná v sobě objevíte něco nového….

To by… asi bylo všechno. Psychicky se připravuji na druhý květen, čtrnácté výročí hideho úmrtí a zároveň den, kdy bych jeho památku, tvorbu, osobitost, vše, co mne znamenal, mohl/a uctít nějak víc…

Mějte se pěkně, nezlobte se a já vám snad brzy postuji nějakou povídku ;)

18.03.2012 22:52:49
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one