1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg

Špatná? či Dobrá? práce..... "Já nepracuju"

Špatná? či Dobrá? práce..... "Já nepracuju" - obrázek

Špatná? či Dobrá? práce..... "Já nepracuju" - obrázek

Drazí čtenáři Krvavých křídel..... bohužel máte Vy i Já smůlu, neboť moji blízcí přítelé odmítají zveřejnění mé nové povídky " Hra pro nevinnost" na tomto blogu. Může za to spíše egoismus jednoho z nich, který se domnívá, že kdyby onen článek četl někdo jiný (i když ho v životě neviděl a je cizí) mohlo by jej to srazit dolů... "aha" XD.. ale novinky mám... --->
 Pokud jste se tu maličko znovu zorientovali, jistě jste zaznemali pár nových článků, fotek a povídek. Házel/a jsem sem především mou prázdninovou tvorbu, ale na koleji mám rozepsanou povídku "Damian", kterou co nevidět doufám dokončím.  A pokud budu moci, vrazím na blog i povídku "Někdo umřít musí, však?", která je dle mého vkusu trošku moc surová a bez citu. Uvidíme.

Jak to vypadá s "Ve stínu mocných?" Bledě!!! Povím Vám, na nějakého Jehošuu, či snad Ptáčka mi tam absolutně nezbývá čas. A nebo zbývá, ale raději ho věnuji flámování, které chtě, nechtě, musím zarazit a ponořit se do psaní. Mám dojem, že kvalita mých povídek, především jejich stylistyckého zpracování upadá, a to musím dohnat. Takže se dofám můžete těšit.

Děkuji Vám

Nikdo

30.10.2010 21:42:48
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one