1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg

Více, než jeden krvavý motýl...

Více, než jeden krvavý motýl... - obrázek

Více, než jeden krvavý motýl... - obrázek

Hlavní téma: Nikdo bude mít spoluautora...
2: chci, co chci...
3: na čem pracuji... (čti: nepracuji)
4: hudba a klip...

 Co je také důležité = … s jedním čtenářem (Veldrin) zvažuji, že budu na blogu postovat jeho povídky a již to tu nebude jen „O mně.“ Trochu se toho na jednu stranu bojím (ano, jsem děsný egoista a jestli mi všichni čtenáři „přeběhnou“ k němu, spáchám hideistickou sebevraždu), ale ta nějak chci dát prostor i někomu jinému, než jen sobě. Navíc, jsme si atmosférou textů podobní, takže by to tu nebylo schizofrenní, ale trochu ucelené v jedné lajně. Uvidíme… potěšilo by mne to, ta nesamota… a navíc, mé drahé yaoistky - JE TO KLUK!  XD *tváří se jako novopečená matka* háááááá... skoro se mi tomu ani nechce věřit... Bůh existuje a existuje, aby mi dal spoluautora na blog, který je mužského pohlaví, umí psát a píše yaoi. No řekněte - mám ještě vůbec váhat? Jdu do toho!

Přesvědčil mě, že nemá nekalé postranní úmysly, je inteligentní, rozumný na svůj věk, který neprozradím a také s ním doufám bude dobrá komunikace. Proto tedy budu rád/a, když vezmete na vědomí, že tu již nebudu jediným autorem, ale v budoucnu se budete obracet s kritikou a chválou textů i na Veldrina. U každého jeho textu uvedu pochopitelně jeho, jako autora. Tímto jej zde vítám, doufaje, že se mnou bude spokojený a vy budete zase spokojení s naší tvorbou. :)

***

Dál... a naprosto mimo téma...

Chci růženec! A budu ho mít… jednou … mno já a růžová.. „hideismus“ má na mne neblahý vliv, když si vzpomenu, jak růžová byla mou nejméně oblíbenou barvou a teď – co je růžové = to je hide XD.. on mne z toho J-rockového nebe musí vidět a říká si:

 „Dasty, ty jsi debil, víš to?“

Ano hidetko moje, vím to… ale jsem debil do Tebe, takže kuš a tvař se, že Tě to těší…

Nicméně snad budu mít na ten růženec štěstí a stihnu si ho přivlastnit co nejdříve, protože ho CHCI!

Co jsem ale chtěl/a  k povídkám…

Etoo, zatím hodnotím (ohodnoceno) soutěžní povídky a pokud bude zájem o povídky na přání vyžádaných soutěžícími pustím se hlavně do nich a odmítám psát zatím cokoliv jiného. Kdybyste jen věděli, jak moc se mi do ničeho (všeobecně) nechce… nicméně nedávno mne navštívila má múza, tak je pravdou, že několik nápadů mám, i když jsem to múze zatajil/a… tak budu možná tvořit…

Teď píšu Touhu vlastnit (už odeslána) , kterou bych už měl/a mít dopsanou – tedy tu vlastní část a poslat to spoluautorce, abychom se hnuli z místa.

Jinak asi rezignuji…

Vždy mám chuť napsat nějaký „Okamžik“ ale vy bídní je stejně nečtete, tak toho nechám… ale stejně si to napíšu pro sebe, jen tak z rozmaru. Také jsem uvažoval/a nad nějakou tou mou přetvořenou „pohádkou“, abychom trochu odlehčili od toho neustálého Usagiho, který už mi také leze na nervy, protože se k němu nemůžu dokopat… můžu.. jen se bojím, že už to nebude tak dobré, jako chci, aby to bylo. Nějak mi můj život najednou připadá rychlejší a já se s ním snažím držet krok, i když bych jen na chvíli potřeboval/a zabrzdit a napsat něco „dokonalého“ co by mi udělalo vážně radost.

Co teď dělám?

Poslouchám Kurenai od X Japan, co byste čekali?

Zjistil/a jsem, že když jsem naštvaný/á (nestává se to často), tak se tak nějak emočně vyřádím v písni Obscure od Dir en grey. Ten klip si nepouštějte, pokud nejste stejně jako já – psychicky labilní a po desátém přehrátí vám to připadá jako docela dobře strávený večer u naprosté zvrácenosti, která se vám líbí… opravdu jsem moc zvrhlejších věcí, než je klip k Obscure neviděl/a… a pomůže mi to ke klidu. Mimochodem Kyo má krásný hlas... a to jsem tomu nikdy nevěřil/a XD…

Jinak – teď nic nečtu… překvapivě!

Na nic se nedívám… jo, na film „Velká ryba“, který nejsem schopný/á se dodívat, protože mne totálně nebaví… ale doporučil mi ho bratr, tak to překousnu…

A jdu zase psát… a spát… nevím, co dřív…

07.04.2012 23:39:04
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one