1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg

Vidím, že... nic nevidím...

Vidím, že... nic nevidím... - obrázek

Vidím, že... nic nevidím... - obrázek

aneb Jak psát dák, když...
... na to není čas...
... na to není nálada...
... na to není klid...

A mám tolik inspirace, že se mi nevejde do hlavy… zabi-to!

Jak to vypadá se psaním na dobu příští – bledě.

Vzhledem k tomu, že jsem teď pár měsíců byl/a doma v důsledku toho strašného stavu tohohle státu, který se nazývá – nezaměstnanost, tak je pravda, že jsem psal/a celkem aktivně a několikrát týdně přibyl nový text. To se teď ovšem změní, neb nastupuji zase do práce, ač tu činnost nemám zrovna v oblibě. Nedá se ale nic dělat, čas na tvoření nových povídek bude velice omezen z časových důvodů. Budete na to muset brát ohled a byl/a bych vděčný/a, kdybyste mne proto nezavrhli a dál četli.

            Nevím ještě přesně, kolik času budu mít, ovšem jisté je, že tolik jako doposud jej určitě nebude. Možná se i kvůli práci budu stěhovat do okolí Brna, což také není jisté. Každopádně od března čekejte pokles ve vydávanosti. Budu se snažit dodržet nějaké termíny, avšak nemůžu nic slíbit. Až něco napíšu, tak to prostě bude, také mne to mrzí, ale je to tak. Psaní se ovšem vzdát nechci, to by byla má vnitřní smrt a zabíjet se nemám v úmyslu :P

Budu vás samozřejmě informovat, jak to s tou kterou povídkou vypadá a jak na tom jsem, toho se bát nemusíte.

            „Chyť mě za ruku“-  obávám se, že další díl do konce měsíce nevyjde.

            „NO Porn“ – další kapitola je napsaná a bude brzy.

            „Odraz Usagiho tváře“ – ten mám ještě napsaný dopředu, takže zatím ho vydávat budu. Horší bude až se dostanu na konec svých rezerv. Bojím se, že budu nucen/a jej pozastavit na neurčito.

            Na nic dalšího se tuším nečeká… jednorázové texty samozřejmě také budou, ale ty píšu rychlovkou. Když mě napadne něco hodně dobrého, napíšu to a vydám. Termíny neexistují. Dlouho jsem nic jednorázového nesepsal/a, budu to muset napravit.

            Spolupráce se Shimou byla ukončena ještě v zárodku, neb spoluautorka, želGackt neměla čas. Stane se, nedá se nic dělat.

            Spolupráce s Elrian (Terezka) se kupodivu stále píše. Doufejme, že vydáme první kapitolu brzy.

            Jinak asi nic nového pro vás nemám, jen tohle upozornění…

            Berte ho prosím v potaz a nepište dotazy typu: „Kdy bude další díl?“ Víte, kdy bude? Až ho napíšu, což může být kdykoliv. Jak jsem již řekl/a, budu vás informovat buď zde, nebo ve zprávách na boční straně stránek. Moc vám děkuji za podporu, i za to, že čtete a komentujete. Mnozí se mi ozývají i na e-mail… děkuji!

 

Nikdo

20.02.2012 13:23:57
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one