1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg

Výkřik do tmy !

Výkřik do tmy ! - obrázek

Výkřik do tmy ! - obrázek

Mám nutkavou potřebu sem něco napsat. "Něco" - kdo ví, co to bude = nikdo neví, co to nebude. Sdělím Vám některé nové skutečnosti a možná budete i potěšeni. čtěte dále -->

Zbrocená křídla už nejsou to co bývala, to víme všichni. I když se tu občas nějaký ten článek či povídka objeví, není to nic převratného, avšak jak jedna moje kamarádky tvrdí "I pád na hubu je pohyb dopředu". Zatím nemám v úmyslu dokončit "Ve stínu mocných", neb jsem ještě úplně nedořešil/a jakým směrem se bude konec odvíjet. Každopádně Vám úž teď mohu říci, že k žádné sexuální příhodě mezi Jehošuou a Ptáčkem nedojde. *Reno: "Ptáčka by takové vyčerpání nejspíše zabilo" XD* .

Mám v plánu psát i druhý díl, jenže toho se s mým psaním dočkají možná tak Vaše děti, ne-li vnoučata. Uvidíme. Nyní mám rozpracovaných pár dalších děl a mimo jiné brzy dokončím i povídku o lolitce, jež se zamilovala do Rumunského upíra, který má ve své hříšné duši uvězněného anděla. Doufám, že se Vám bude líbit. Je věnována Keiko a Radce, na jejichž popud byla vytvořena. Těště se.

Chystám se také na brzký odchod z vysoké školy a nástup do pracovního procesu. * Reno: " Hlupáčku, měl/a ses víc učit :("* Takže nevím, jak to nyní s mým psaním bude, ale mohu Vám slíbit, že od něj neupustím. Též bych Vás chtěl/a požádat, abyste se snažili o umisťování komentářů pod povídky, ať vím, jak reagujete na mé psaní.

To bude nejspíše všechno. Děkuji

Nikdo

15.01.2011 23:04:04
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one