1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg

Vzhůru do nekonečna a ještě dál!" Buzz Rakeťák - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7902"
Yuki: V pořádku.. to jen abych upozornil/a, ale všechno dobrý :) nezlobím se ^^
Eh..

Jasný.. Gomenasai.. Tož takhle jsem to nemyslela..

Gomene..
Yuki: už dvě skoro mám, ale nakonec to vždycky skončí tak, že si do tří do noci skypuju s vílou a nenepíšu nic. >.< A prosím Tě "Neurážej!" vím, že Shuna znáš, ale je to můj čtenář, zrovna jako ty a nerad/a bych, aby se tu hýřilo urážkami, byť škádlivými. Tak na to ber prosím ohled. Děkuji Ti. A tu povídku mu píšu.
Jasný, chápu to.. ^^ Ani mě se nechce do psaní povídek.. rozepsaný asi čtyři a né a né se k tomu dokopat.. :D

Mimochodem.. *Facepalm* za Shuna.. xD Vim o tom, že chtěl povídku SasuIta ale nemyslela jsem si, že Tě o ní fakt požádá..:D (Ať si jí napíše sám, trouba.. :D) Gomene.. Vypadá to, že toho máš docela dost tak si to pako ještě chvíli počká ..>.
Yuki: Také jsem Durararu dlouho neviděl/a a nestydím se za to. Popravdě jsem toho hodně neviděl/a a nijak mi to nevadí. No, mě tedy přijde přitažlivější Shizuo, než Izaya, ale budiž, každý můžeme něco jiného ^^ Jo, ono je teď málo času na vše, venku je hezky a někdy popravdě se mi psát vůbec nechce >< "Chyť mě za ruku" etooo.. popravdě neplánuji XD.. vím, že ji všichni moc chcete, ale... když mě se nechce!!! :D Promiň..

Ume: Nebudu to pozastavovat hned, to néé.. :D to až za hodně hodně dlouhou dobu :P Náladu psát teď mám, teraz mám rozpracováno to Uchihovskéa DRRR!! ale pokud si do Přání napíšeš, co by to mělo být za text, tak si čas na tebe určitě udělám :) No problemo :) Jo, bez anděla by to nešlo, ale ani bez víly.. :P to máš štěstí, že se tě anděl drží :)

Doufám, že Tě to přejde, opravdu ano. Kdybys chtěla mluvit, mám tu kontakt, tak se ozvi, rád/a to s Tebou prodiskutuju, poradím, pokud můžu. :) Jo, pocit, že člověk na světě nemá nic - to je hnus.. brrrr.. to znám :( Přeji Ti ale hodně štěstí :)
Když tu tak píšeš, že nejspíš pozastavíš, tak si dovolím otravovat tě s jedním přáním. Asi bych s ním měla mířit do rubriky určené, tak doufám, že nevadí, když to napíšu sem. Dělej s ním, jak uznáš za vhodné. Záleží na tom, jak se ti bude zamlouvat a zdali za to stojím. Smýšlím o tom už dlouho a když teď čtu tenhle článek, mám odvahu si o to říct. Vím, že máš hodně práce a vím, že není jednoduché napsat pořádnou povídku, obzvlášť člověku jako jsem já. Už určitě víš, kam tím mířím. Ano, chtěla bych od tebe povídku. Nemám nějaké specifické přání, o čem by měla být. Ráda bych se nechala překvapit. Trochu výhrad bych ale přeci jen měla, ale to, doufám, počká, až se rozhodneš, jestli máš vůbec náladu psát.

:::::::

To tvoje z fleku složené včera večer se mi moc líbí. Bez anděla by to v životě asi nešlo, jsem ráda, že toho svého mám po boku.

Když já mám chuť se na všechno vykašlat, řeknu si, že to je to jediné, co v životě mám. Dalo mi to spoustu práce a když to zahodím, co budu dělat pak? Taky mám ale chvíle, kdy mám naopak pocit, že tady na světě nemám nic... a vůbec mám takové divné nálady poslední dobou. Snad to brzy přejde..haha~~ xd.
Opět.. Odesláno dřív než jsem chtěla.. >.>

.... Co se týče komentování.. moc se omlouvám.. Na povídky jaksi nemám čas.. moc problémů..;) Ale hned jdu všechno dohnat.. obzvlášť "Touha vlastnit" :D .. mám jen dotaz.. plánuješ teď někdy "Chyť mě za ruku?" ? :3
Hoo Hoo.. Všichni viděli anime Durarara.. >.> Co je na něm tak úúžasnýho kromě už tak dost krásného Orihary Izayi?:D .. Ano, plánuji ho zhlédnout jen co dokoukám tu šílenost co se jmenuje WORKING!! >.
29.05.2012 21:23:37
Dorian Harst
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one