1280_800_20100523125942386444 – kopie.jpg
Text je rozpracován...

„Navždycky“ nebo také „V mých vzpomínkách jsi…“ – je text zprvu plánovaný jako krátká jednorázová povídka, než se mi to… jaksi vymklo z ruky a najednou jsem měla 25 stran ani nevím jak. A ukončit jsem to tak náhle nechtěla, jinak by celý text ztratil význam. Jak jsem psala dál, s tím, jaké scény tam chci a nechci a jaké to bude mít vyvrcholení, se mi postupně kompletně příběh měnil a žil si trochu vlastním životem.
Povídka je na pár Benjamin Madden (Good Charlotte) / Anthony Lovato (MEST). (Doufám, že jste četli příběh Tonyho – FMLYHM aneb Tony fucking Lovato v sekci Tony Lovato FF)

Příběh vypráví o vzpomínkách na Benjiho a Tonyho vztah, v období po letech, kdy Anthony prodělal těžkou autonehodu. Dějově to není příliš akční povídka, spíše oddechová.
Žánrově: Angst, depresivní, dead charakter, slash

Přeji příjemné čtení.
Prosím, zanechávejte své komentáře pod kapitolami povídky. Jediný důvod, proč píšu, jsou vaše názory – kladné i kritika a pokud nedostanu patřičnou odezvu, nemám chuť se psaní věnovat dál. Děkuji.
tumblr_lsmg29uYxx1qdiwr8o1_1280.jpg
tumblr_lsmg29uYxx1qdiwr8o1_1280.jpg
Dnešní, třetí část, začínáme trochu erotickým flashbackem.
Ke konci to bude docela vyhrocené a doufám, že se nebudete ztrácet v postavách. Díky minulé kapitole, jsem vás seznámila s početnými Lovatovými chlapci a to, co mělo být v poslední části, je zde...
Stále se mi nedaří povídku dokončit, ale to asi z důvodu, že o ní není moc zájem, což mě mrzí. Je mnohem těžší do ní vkládat emoce, když vím, že si ji moc lidí nepřečte, ale vy, kdož čtete a zanecháváte komentáře, jste úžasní. Mám z vašich reakcí radost a nutí mě to neztrácet víru v dokončení povídky. Přece jen nám zbývá poslední díl.
Opravdu se pokusím, i když to bohužel může trvat déle. :)
Děkuji vám za pochopení. :)
tumblr_lsmg29uYxx1qdiwr8o1_1280.jpg
Tak druhá část, ale poníženě se přiznávám, že to stále ještě nemám úplně dokončené, i když mi chybí tak jen deset stran :D
- ale kdo má takovouhle věc psát :( :/ úplně se člověk chce smát a musí se vžít do takové role, kdy...
Ach, ubohý Benji :( Takhle část je taková... hodně smutná, vzpomínková. Musí to být hrozné, si něčím podobným procházet. Snažila jsem se najít slova, ale i tak si myslím, že ta situace je v realitě slovy nepopsatelná.
Ale udělali jste mi u téhle povídky radost s komentáři. Když se zadaří i u téhle části, mohla bych to dopsat :P

A vykradla jsem Lovatovým instagram. (pokud máte android mobil, jistě máte i instagram) a pokud hledáte, tak Tonyho najdete pod: anthonylovato. Steva: steve_lovato. Brandona: b_moneyyy. (aspoň myslím) :D Jinak na Tonyho instagramu se určitě nejednou nasmějete, je to magor. Ale také můžete slevovat, jak moc se těší z miminka. Za dva týdny se mu má narodit chlapeček :) Strašně se těším na fotky :3 jááááj...

P.S. Brondon Lovato se objeví v poslední části "Navždycky". Je to jejich nejmladší bratr.
tumblr_lsmg29uYxx1qdiwr8o1_1280.jpg
Tak je tady... první část povídky "Navždycky"...
Příběh je založen na systému vzpomínek, tzv. flashbacků, kterými je protkán dle toho, s kým se Benji během textu setká...
Tony... Benjiho milovaný Tony měl autonehodu. O příčině nikdo neví a přežívání v nemocnici bolí...
Tahle první část je nejvíce dějová, užijte si ji :)

Flashback začíná hvězdičkou* a končí pomlčkou -
Pokusím se ke každé části dodat obrázky a pokud možno i hudbu :3
Děkuji všem za komentáře :)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one